کاربرد بردهای تعاملی در آنالیز ورزشی

 

امکان نگارش روی انواع فیلم های در حال پخش یا متوقف شده

یکی از کارهایی مهمی که مربیان و کارشناسان در بررسی و  تحلیل بازی ها انجام می دهند ، نمایش فیلم مربوط به آن بازی می باشد . این کار ممکن است توسط یک تولویزیون بزرگ یا ویدئو پروژکتور انجام گیرد. در کنار آن تخته وایت بردی وجود دارد تا نکات لازم نوشته شود.

برد هوشمند ترکیبی از این دو عمل یعنی نمایش و نگارش را همزمان در یک ابزار ایجاد کرده و  این مکان را برای مربی میسر می سازد تا در یک محیط مجازی علاوه بر نمایش فیلم ها با قلم های مخصوص یا لمس براحتی بروی فیلم بنویسد و پاک کند و یا با استفاده از ابزاری خاص از اتفاقات مهم فیلم عکس برداری کرده و برای هرکدام توضیح جداگانه ای بدهد. اندازه صفحه نمایش در بردهای هوشمند حداقل 78 اینچ بوده و این فضای بزرگ تاثیر و تمرکز بسیار زیادی در درک مفاهیم خواهد داشت.

 

 

 

 

 

 

آموزش حرفه ای و کاملا تعاملی

یک مربی با استفاده از ابزارهای نرم افزار بردهای هوشمند میتواند از هر تصویر ، فیلم و نرم افزاری جهت آموزش خود استفاده کند و به منیجمنت تیم بپردازد. جابجایی بازیکنان ، تعریف پروفایل برای هر بازیکن ، دسترسی به اینترنت جهت بروزرسانی اطلاعات و مراجعه به سایت های مختلف و ... از کارهایی می باشند که یک مربی با استفاده از نرم افزار برای تحلیل تیم می تواند انجام دهد.