معرفی شرکت ان ای سی

شنیده‌ها حاکی از این است که اولین انسان‌ها ده هزار سال پیش در #ژاپن زندگی می‌کردند. این جزیره های به هم پیوسته، همواره زادگاه مردمانی سخت کوش و باهوش بوده است. مردمی به آرامی اقیانوس و به استقامت کوهستان.
در قرن هفدهم میلادی، وقتی ماساتومو سومیتومو، شرکت خوشه‌ای خود را در اوساکای ژاپن تاسیس می‌کرد، فکرش را هم نمی‌کرد، روزی نوادگانی چون مزدا و ان ای سی، از دل این خانواده بزرگ صنعتی چشم به جهان باز کنند.
گروه صنعتی سومیتومو، مانند یک امپراطوری قدرتمند حکومت می‌کند. امپراطوری که شمار زیادی از معادن، بانک‌ها، صنایع شیمیایی و دارویی، مراکز فناوری اطلاعات و... را تحت سیطره خود دارد. آن‌ها در اواخر قرن نوزدهم، کونیهیکو موسس شرکت NEC# را به آمریکا فرستادند تا در جوار توماس ادیسون بزرگ در شرکت پیشگام #جنرال_الکتریک مشغول به کار شود.
در اواخر قرن نوزدهم، کونیهیکوی 42 ساله به ژاپن بازگشت. همراه او انبوه دلارهای آمریکایی، از طرف شرکت وسترن الکتریک وارد سرزمین خورشید شد تا شرکت NEC با اولین سرمایهگذاری خارجی در ژاپن متولد شود.
با تاسیس این شرکت برای اولین بار عبارت «خدمات پس از فروش» وارد ادبیات صنعتی ژاپن شد.
محصولات NEC به سرعت مرزها را پشت سرگذاشتند و پس از کسب شهرت در #اروپا به خاک ایران رسیدند.
همزمان آقای برخوردار که در خصوص #تکنولوژی‌ روز دنیا انگیزه و دغدغه فراوانی داشت، پس از انعقاد قراردادی با شرکت ژاپنی، گروه بدرالکتریک را به عنوان #نماینده_رسمی NEC در ایران معرفی کرد. این همکاری دوسویه، روش‌های نوین آموزش و تکنیکهای کاری پیشرفته را گسترش داد و منجر به رهبری بلامنازع دیتا #پروژکتورها و #نمایشگرهای صنعتی NEC در بازار ایران شد.
#بدرالکتریک توانست راهکارهای تازه‌ای برای مراکز آموزشی، روش‌های جدید ارائه، سبک تازه‌ای از جلسات کاری در سازمان‌ها و روش‌های نوینی برای آنالیز در برنامه‌های ورزشی ارائه کند.
در اثر این تعامل، ما شاهد یک انقلاب فرهنگی از جنس فناوری در مدارس و دانشگاه های کشور بودیم.​