قرن بیستم، قرن شگفتی های بشر، ساخت کامپیوتر، سفر به فضا، انقلاب های سیاسی، جنگ‌های جهانی و شکافتن اتم، همه و همه تنها به یک چیز ختم می‌شد: دهه نود میلادی!
آخرین دهه قرن بیستم را می‌توان عصاره‌ی زندگی هزاران ساله بشر بر روی زمین نامید. تاریخی که از قرن‌ها پیش، چشم به راه این آخرالزمان بشریت ایستاده بود.
اما انگار جنگ‌های انسان هرگز تمامی ندارند. اروپای شرقی که به تازگی از زیر مشت و لگد نازی‌ها، بیرون آمده بود، به یکباره خود را در خط مقدم جنگی نامرئی میان روسیه و آمریکا دید، جنگ سردی که به ناچار در بلوک شرق اوج گرفته بود. در این میان کشوری بود که می‌خواست کمر راست کند، کشوری با رگ و ریشه های کمونیستی که قصد داشت پادزهری بسازد برای ویروسهایی که به جان آدمیزاد افتاده بود.
بخارست در دهه نود میلادی خواستگاه گرگ‌های رومانیایی تباری بود که همچون گذشته اساطیری‌شان، برای جنگ‌های دشوار زاده شده بودند. جنگ‌هایی محکوم به پیروزی و این بار در دنیای دیجیتال با بدافزارهایی که هدفی جز تخریب، تخلیه اطلاعاتی و سوءاستفاده نداشتند. 
گرگ بچه‌های دیجیتالی در کانونی به نام «سافت وین» به دنیا آمدند و پس از یک دهه پرورش آنچنان رشد کرده که به ارتش قدرتمند مادرشان تبدیل شدند.
شرکت مادر یعنی «سافت وین» در سال 2001 از این گرگ‌های محافظ با نام تجاری «بیت دیفندر» رونمایی کرد. بیت دیفندر که هنوز هم در خانه مادری زندگی می‌کند، بیش از ۵۰۰ میلیون کاربر در سراسر جهان، در مقابل بدافزارهای دیجیتالی محافظت می‌کند. این آنتی‌ویروس قدرتمند، یا بهتر است بگوییم این گرگ‌های اهلی، علاوه بر محافظت از سیستمهای خانگی، نقش بادیگاردی خشمگین را برای هزاران سازمان در کسب و کارهای نوین بین‌المللی، ایفا می‌کنند.
شرکت بدرالکتریک که پیش از این به عنوان شریک تجاری توشیبا، ان ای سی و پرومتین، از شرق تا غرب این کره خاکی را در جستجوی تکنولوژی‌های جدید و ارائه آن‌ها به سرزمین مادری درنوردیده بود، این بار با همکاری قانونی و گسترده خود به عنوان یک همراه اصیل و آبرومند، گرگ‌های رومانیایی را به خانه آورده است.
گروه بدرالکتریک با ایمان به شعار قدیمی‌اش، تکنولوژی را یگانه راه حل شکوفایی می‌داند و در این مسیر پر پیچ و خم، همواره همراه سازمان‌های بزرگ و یار و یاور سازمان‌های نوپا بوده است. بدرالکتریک به عنوان نماینده رسمی شرکت سافت وین، آنتی ویروسهای قدرتمند "بیت دیفندر" را به صورت اورجینال و قانونی با همان کیفیت اصیل و کارایی منحصر به فرد، در اختیار پیشتازان عرصه شکوفایی قرار داده است.