معرفی شرکت Softwin

شرکت سافت وین یک شرکت نرم افزاری خصوصی است که در سال 1990 تاسیس شده و دفتر مرکزی آن در بخارست رومانی قراردارد و دفاتری نیز در کشور آلمان، اسپانیا،آمریکا ،انگلستان و دانمارک دارد.فعالیت اصلی این شرکت تولید موتور نرم افزارامنیتی BitDefender می باشد.

معرفی بیت دیفندر

بیت دیفندر یک نرم افزار امنیتی است که برای اولین بار در سال 2001 توسط شرکت  Softwin و تا سال 2015 به 20 زبان زنده دنیا از جمله فارسی ترجمه و به بازار ارائه شده است.محصولات BitDefender دارنده ده ها نشان از موسسات ارزیابی مستقل نظیر AV-Comparatives و AV-Test  هستند.همچنین محصولات BitDefender به دفعات از سوی این موسسات معتبر به عنوان برترین ضد ویروس سال معرفی شده اند.محصولات متنوع BitDefender صدها میلیون کاربر خانگی و سازمانی را در اقصی نقاط جهان در برابر تهدیدات سایبری محافظت می کنند. محصولات BitDefender توسط نمایندگان محلی این شرکت در بیش از 200 کشور دنیا توزیع وپشتیبانی می شوند.در حال حاضر بیش از 500 میلیون کاربر از این نرم افزار در سراسر دنیا استفاده می کنند.

بیت دیفندر جایگزین نرم افزار اولیه Softwin به نام AVX(Anti  Virus Expert) است که در فاصله سال های 1996 تا 2001 به بازار ارائه می شدونرم افزاری بود که به صورت هوشمند به روز رسانی می شد و از طریق یک مرورگر داخلی تمام فایل های دانلود شده را کنترل و اسکن می کرد.

AVX اولین نرم افزار امنیتی ارائه کننده فایروال هوشمند بود و این امکان همزمان با ارائه نسل ششم AVX وارد بازار شد.گروه بیت دیفندر درسال 2007 به طور کلی از Softwin جداشد. شرکت BitDefender جزو معدود شرکت های عرضه کننده ضد ویروس در جهان است که حضور مستقیم در بازار ایران دارد.دفتر منطقه ای BitDefender در ایران توسط مدیرایرانی آن اداره شده و مسئولیت توسعه و نظارت برمحصولات BitDefender رادر بازار برعهده دارد.

 

محصولات گروه BitDefender

 آنتی ویروس بیت دیفندر

آنتی ویروس بیت دیفندر در دونسخه خانگی و سازمان به بازار ارائه می شود.

 

Trafficlight

این نرم افزار برروی مرورگرها و به منظور فیلتر کردن بدافزار ها و نرم افزار های مخرب،جلوگیری از حملات فیشینگ و اسکن کردن لینک ها در اینترنت نصب می شود.این نرم افزار قبل از بازکردن صفحه اینترنتی یک اخطار به کاربر می دهد و اعلام می کند که صفحه مورد نظر امن، اسکن نشده و یا مخرب است. این محصول به همراه آنتی ویروس بیت دیفندر ازائه می شود.


Safego online

این نرم افزار برای محافظت آنلاین کاربران شبکه های اجتماعی در برابر تعدادهای اینترنتی طراحی شده است.این نرم افزار ابتدا در شبکه Facebook و بعد از آن در شبکه Twitter استفاده شد. روش کار به این صورت است که پس از نصب تمام مطالب موجود در صفحه کاربر را بااستفاده از موتورهای بیت دیفندر اسکن می کند و کاربر رااز بدافزارها یا تهدیدهای موجود در صفحه یا صندوق پیام مطلع می کند.همچنین در مورد مطالبی در پروفایل کاربر که سایر کاربران می توانند آن ها را مشاهده کنند،هشدار می دهد.

 

جوایز بیت دیفندر

√ بهترین ترمیم در سال 2012 ، AV-Test ، استرالیا-بیت دیفندر 2012

√ بهترین محصول امنیتی ، AV-Test ، استرالیا-بیت دیفندراینترنت سیکوریتی 2013

√ بهتریم محصول سال 2013 ، AV-Comparatives ، استرالیا-بیت دیفندر 2013

√ بهترین آنتی ویروس 2013 ، PC MAG ، آمریکا – بیت دیفندر 2013

√ جایزه Advanced در تست کارایی، AV-Comparatives- بیت دیفندر آنتی ویروس پلاس 2013

√ تست " محافظت در دنیای واقعی" ، AV-Comparatives- بیت دیفندر اینترنت سیکوریتی 2013

√ جایزه Advanced +(پاکسازی)، AV-Comparatives- بیت دیفندر آنتی ویروس پلاس 2013

√ بهترین نرم افزار امنیتی ، AV-Test آلمان – بهترین نرم افزار امنیتی، AV-Test، آلمان